wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

wczasy w górach

wczasy w górach
mielno
Mielno noclegiDomki nad morzem

domki nad morzem
Domki nad morzem 

O serwisie

Promocja obiektów turystycznych na rynku polskim i niemieckim

Polska Mapa Turystyki to jeden z najstarszych w Polskim internecie serwisów turystycznych, istniejący na rynku od roku 1997.Internet jeszcze kilka lat temu był synonimem nowoczesnej zaawansowanej technologii, dziś jeśli firmy nie ma w internecie znaczy, że nie istnieje. Dla nas ten okres działalności w najbardziej dynamicznie rozwijającym sektorze gospodarki, to lata zdobytych przez nas doświadczeń,które teraz procentują. Prowadzimy promocję polskiej turystyki na rynku polskim, a także w Niemczech i w krajach Unii Europejskiej.
Wiemy wszystko o promocji obiektów turystycznych w internecie.

Zespół

Zespół ludzi, który pracuje nad Ogólnopolską Mapą Turystyki, to doświadczeni informatycy, webmasterzy i graficy a także specjaliści od pozycjonowania stron i marketingu internetowego. Ten zespół to ludzie, którzy od ponad 10 lat kształtują polski internet, a od 8 lat ofertę turystyczną w sieci internet.

Osiągnięcia

Do największych osiągnięć naszej firmy należałoby zaliczyć przede wszystkim wypracowanie bardzo dużej grupy stałych, kompleksowo obsługiwanych klientów (ok. 1000 obiektów turystycznych), a także przyciągnięcie do naszych serwisów kilka milionów potencjalnych Państwa klientów rocznie. W 2004 roku Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o., zarządca systemu Ogolnopolskiej Mapy Turystyki, została członkiem Bussiness Center Club.

 

Turystyczny Program Pierwszy

Prezentujemy Ogólnopolska Mapę Turystyki, jednocześnie proponując Państwu udział w tym projekcie. Oferujemy możliwość dotarcia do kilku milionów klientów rocznie poprzez nasze serwisy i do kilku tysięcy bezpośrednio dzięki stronie www przygotowanej przez nas. Turystyczny Program Pierwszy, bo tak nazwaliśmy zintegrowane dzialania promocyjne, to szansa na promocję Państwa obiektu w Polsce i na świecie. Zapraszamy do współpracy!

U nas przyszłość zaczęła się już wczoraj!