wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

wczasy w górach

wczasy w górach
mielno
Mielno noclegiDomki nad morzem

domki nad morzem
Domki nad morzem 

pomorskie/Kąty Rybackie

Ośrodek Wypoczynkowy WFDiF "Kamera"

domki | ośrodek wczasowy | ośrodek wypoczynkowy

Adres

Ośrodek Wypoczynkowy WFDiF
"Kamera"
82-120 Kąty Rybackie
ul. Piaskowa 41
tel. 0 (prefix) 55 247-87-79

Adres i telefon kontaktowy
WFDiF
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21
tel. 0 (prefix) 22 851-10-21
fax. 0 (prefix) 22 851-10-33
tel. kom. 0 604-11-51-46

www.owkamera.oit.pl
owkamera@ta.pl

Informacje podstawowe

 1. ico_lodowkaLodówka
 2. ico_parkingParking
 3. ico_placzabawPlac zabaw
 4. ico_radioRadio
 5. ico_swietlicaŚwietlica
 6. ico_wcWC w pokoju

Opis

Z Ośrodka wszystkie drogi leśne prowadzą w kierunku morza. Stary sosnowy las zaprasza na długie spacery. Ośrodek posiada domki campingowe typu "Brda" i "Brda Viktor"2-, 3-, 4-,5-,6-osobowe oraz pokoje w pawilonie hotelowym 4-, i 5-osobowe z tarasami. Wyposażone w parasole, stół i fotele ogrodowe. Domki są wyposażone w standardowy sprzęt użytkowany w ciągu trwającego turnusu.

ŚWIETLICA DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Ośrodek "Kamera" cieszy się powodzeniem wśród "Milusińskich" których wolny czas wypełniony jest zabawami i śmiechem. Świetlica jest dostępna przez cały czas.

Kąty Rybackie to malownicza osada rybacka położona 343 km od Warszawy na trasie do Gdańska. Ludność to głównie gościnni rybacy. Odznacza się czystym kąpieliskiem leżącym miedzy Zatoką Gdańską i Zalewem Wiślanym. Jej wielką zaletą jest mikroklimat pomocny w leczeniu chorób górnych dróg oddechowych. Wymarzone miejsce wypoczynku wiosennego, letniego i jesiennego piękny las i plaża skłania do długich spacerów. Wartym zwiedzania jest "Rezerwat Kormoranów" w którym można obserwować życie tych ogromnych ptaków. Dobra baza wypadowa do zwiedzania takich miejsc jak: Krynica Morska, Malbork, Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz Kaliningrad, można odbyć piękną wycieczkę po Zalewie Wiślanym połączoną ze zwiedzaniem Fromborka. Ośrodek "Kamera" położony jest obok lasu sosnowego z dala od szosy. Ośrodek ogrodzony z placem zabaw dla dzieci. W niewielkiej odległości od Ośrodka "Kamera" znajdują się dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze, przemysłowe i pamiątkarskie. W Kątach Rybackich działają dwie restauracje, prywatne wędzarnie ryb, pizzerie, Urząd Pocztowy. Nad Zalewem Wiślanym można wypożyczyć sprzęt pływający. Przy plaży usytuowano małą gastronomię: kawiarenki oraz liczne smażalnie ryb a także kioski z pamiątkami. Do Kątów Rybackich można dojechać bardzo wygodnie i bez przesiadki autokarem linii PKS lub z przesiadką pociągiem do Gdańska i autobusem PKS do Kątów Rybackich.

Atrakcje

 1. ico_grillgrill
 2. ico_grzybygrzybobranie
 3. ico_ogniskoognisko
 4. ico_pingpongping-pong
 5. ico_sprzetplazasprzęt plażowy
 6. ico_sprzetsportsprzęt sportowy
 7. ico_rybywędkowanie