wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

wczasy w górach

wczasy w górach
mielno
Mielno noclegiDomki nad morzem

domki nad morzem
Domki nad morzem 

Oferta

O promocji turystyki wiemy wszystko

Jesteśmy partnerem Onet.pl

Przygotowujemy kampanie reklamowe. Zwiększamy oglądalność Waszych stron. Sprawiamy, iż nasi klienci pojawiają się na 1 miejscach w wyszukiwarkach. Z nami zawsze będziesz miał komplet gości. Oferujemy atrakcyjne rabaty.

Promocja obiektów turystycznych dzięki systemowi TA

Jeśli posiadacie Państwo obiekt turystyczny proponujemy zamieszczenie informacji o nim w Ogólnopolskim Przewodniku Turystycznym. Uzyskacie Państwo w ten sposób możliwość dotarcia do kilku milionów klientów w Polsce, Niemczech i innych krajach Unii Europejskiej.

W chwili obecnej serwis TA.pl odwiedzany jest przez ponad 5000 dziennie i posiada badzo dużą popularność (Google Page Rank = 5). O wysokiej pozycji serwisu jak i samej domeny, która istniejej nieprzerwanie związana z turystyką od 11 lat, świadczą pozycje stron naszych klientów w wyszukiwarkach.

Rekordy w Polskiej Mapie Turystyki to opis obiekt wraz ze zdjęciami oraz wszytkimi potrzebnymi informacjami. Dane do rekordów przesyłacie Państwo sami za pomocą formularza zgłoszeniowego na naszej stronie.

Każdy rekord umieszczony jest na czas 1. roku i zawiera:

1. Nazwę obiektu
2. Informacje o położeniu (miejscowość, województwo)
3. Adres (pocztowy, e-mail, telefon, odsyłacz do indywidualnej strony www)
4. Dowolnie długi opis obiektu
5. Informacje o oferowanych atrakcjach
6. Do 6 zdjęć
7. Piktogramy obrazujące wyposażenie.

Ponadto każdy rekord:
1. opisywany jest unikatowymi słowami kluczowymi, pozwalającymi na pozycjonowanie w wyszukiwarkach
2. po dodaniu wyświetlany jest na stronie głównej, w kategorii "Ostatnio dodane"
3. posiada łatwy adres internetowy
4. reklamowany jest w biuletynie informacyjnym rozsyłanym do użytkowników serwisu.

Umieszczenie rekordów w poszczególnych serwisach turystycznych

Posiadamy trzy połączone ze sobą serwisy internetowe, zawierające bazę ponad 1000 obiektów turystycznych z całej Polski. Dwa z nich skierowane są do klientów z Niemiec jeden do użytkowników z terenu Polski. Obiekty skatalogowane są według województw i poszczególnych miejscowości wypoczynkowych. Każdy z obiektów posiada swój własny unikatowy rekord z opisem działalności. Adresy internetowe serwisów to: wczasy.ta.pl; erholunginpolen.de; sanatorieninpolen.de. Serwisy prowadzone są w językach: polskim, niemieckim oraz angielski. Każdy z naszych serwisów ma wysoką oglądalność:

- średnio 5.400 osób dziennie przeszukuje nasze serwisy
- średnio 135.000 osób miesięcznie jest zainteresowanych naszą ofertą
- ponad 2 miliony osób rocznie korzysta z naszych usług

Przewodniki lokalne

Do Państwa dyspozycji oddaliśmy również ponad 40 różnych Przewodników Lokalnych takich jak m.in: Przewodnik Turystyczny po Kotlinie Kłodzkiej. Oferty z danych regionów są zamieszczane w przewodnikach automatycznie, co powoduje zwiększenie oglądalności a tym samym lepsze możliwości dotarcia do Państwa oferty.

Reklama

Oferujemy również reklamę wizualną w prawej kolumnie Polskiej Mapie Turystyki, wszytkich Przewodników Lokalnych oraz serwisów zagranicznych. Istnieje możliwość przypisania reklamy do danego miasta, województwa lub wyświetlania jej niezależnie od regionu. Liczba reklam jest ograniczona.

Indywidualne strony internetowe

Proponujemy Państwu również zapoznanie się z naszą ofertą wykonywania, pozycjonowania i obsługi stron internetowych, a także z ofertą naszych serwisów turystycznych. Jeśli zastanawiacie się Państwo dlaczego należy wybrać nas, to poszukajcie w Onecie lub Googlach stron w domenie ta.pl. Nasi klienci już takich pytań nie zadają.

Masz pytania zadzwoń lub napisz do naszych przedstawicieli porozmawiaj, potarguj się. Odpowiemy na każde Twoje pytanie. Klientą zamawiającym kompleksową obsługę lub kilka usług na raz (Strona www, Optymalizacja, Przewodniki Systemu TA, Pozycjonowanie, Internetowa Kampania Reklamowa) udzielamy rabatów.Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej nowoczesnej formy promocji, która z pewnością wyraźnie zwiększy skuteczność starań o pozyskanie nowych klientów.