wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

wczasy w górach

wczasy w górach
Domki nad morzem

domki nad morzem
Domki nad morzemmielno
Mielno noclegi 

warmińsko-mazurskie/Kętrzyn

Hotel Wanda

Adres

Hotel Wanda
ul.Wojska Polskiego 27
11-400 Kętrzyn

tel. +48 89 751 85 84

www.wandahotel.com

Informacje podstawowe

 1. ico_drinkbarDrink-Bar
 2. ico_konfKonferencje-szkolenia
 3. ico_parkingParking
 4. ico_placzabawPlac zabaw
 5. ico_radioRadio
 6. ico_restauracjaRestauracja
 7. ico_tvRTV
 8. ico_salakonfSala konferencyjna
 9. ico_tvsatTV-Sat
 10. ico_wyzywienieWyżywienie

Opis

Kamienica z początku XX wieku, od 1996 roku - Hotel "Wanda". Każdego roku odnawiany i modernizowany, aby polepszyć warunki do wypoczynku i lepszej obsługi gości. Personel, będący z nami od pierwszych dni funkcjonowania hotelu, gwarantuje miłą i profesjonalną obsługę.

Hotel "Wanda", jak niektórzy nazywają po prostu Wanda, w Wandzie, do Wandy, jest doskonałą bazą wypadową do wycieczki po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Od nas jest wszędzie blisko: porty jachtowe, zabytkowe budowle, muzea, jeziora, lasy

Do dyspozycji gości oddajemy 47 miejsc noclegowych w pokojach 1-,2- i 3-osobowych oraz jeden apartament. Restauracja hotelowa czeka na Państwa ze swoimi potrawami - kuchnia polska i regionalna. Organizujemy bankiety, przyjęcia i inne imprezy okolicznościowe na każdą kieszeń.

60 miejsc przy stolikach 4- i 6-osobowych. Bar, przy którym barman serwuje trunki z różnych zakątków świata. Oprócz tradycyjnych, mięsnych dań można zjeść świeżą rybę lub wyroby garmażeryjne własnej produkcji. Druga restauracja "Aria", położona ok.500 metrów od hotelu, jest większa i mieści 90 osób. Tam również można dobrze, smacznie i niedrogo zjeść.

Atrakcje

 1. ico_grzybygrzybobranie
 2. ico_imprezyplenerimprezy plenerowe
 3. ico_sylwestersylwester
 4. ico_rybywędkowanie