wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

wczasy w górach

wczasy w górach
Domki nad morzem

domki nad morzem
Domki nad morzemmielno
Mielno noclegi 

dolnośląskie/Świeradów Zdrój

RezyOśrodek Wypoczynkowy "MARZENIE"

ośrodek wypoczynkowy

Adres

Ośrodek Wypoczynkowy "MARZENIE"
ul. Asnyka 10
59-850 Świeradów Zdrój
Telefon: (75) 781-64-08
WWW:www.ow-marzenie.pogodzinach.net

Informacje podstawowe

 1. ico_drinkbarDrink-Bar
 2. ico_jadalniaJadalnia
 3. ico_konfKonferencje-szkolenia
 4. ico_lodowkaLodówka
 5. ico_parkingParking
 6. ico_radioRadio
 7. ico_tvRTV
 8. ico_salakonfSala konferencyjna
 9. ico_swietlicaŚwietlica
 10. ico_wcWC w pokoju
 11. ico_wyzywienieWyżywienie

Opis

Dzięki umiłowaniu sztuki i gór przez bogatego przemysłowca Juliusza Pintscha powstał w 1901 roku jeden z najbardziej malowniczych pałacyków (willi) w Górach Izerskich. Tłem dla secesyjnej budowli jest pejzażowy park i wspaniała panorama górska.

Obecnie obiekt ten jest do Państwa dyspozycji! W stylowych pokojach i apartamentach, będziecie się Państwo mogli poczuć komfortowo.

Wyjątkowy klimat miejsca, dyskretna, na wysokim poziomie obsługa i wspaniała kuchnia, uzupełniają tę niepowtarzalną atmosferę.
Goście indywidualni znajdą tu spokój i wypoczynek od miejskiego zgiełku. Goście konferencji i szkoleń będą mogli pracować na najnowszym sprzęcie audio-wizualnym w scenerii pięknie przeszklonej witrażami, zdobionej artystyczną stolarką sali konferencyjnej, prowadzić dyskusje w XIX-wiecznej sali klubowej i kominkowej, a w przerwach wypić kawę w barze usytuowanym w przeszklonej loggi z widokiem na sielską panoramę z poziomu 560 m.n.p.m., bo na takiej rezydencja jest usytuowana. Bezpośrednie sąsiedztwo Domu Zdrojowego z najdłuższą na Dolnym Śląsku Halą Spacerową i pijalnią wody mineralnej, pozwolą Państwu uwierzyć, że czas płynie tu wolniej i pozwala naprawdę wypocząć!

Dla gości uczestniczących w konferencjach i szkoleniach mamy przygotowany program fakultatywny, który zadowoli każdego!
Proponujemy nastrojowe, wkomponowane w scenerię koncerty muzyki dawnej, bale kostiumowe lub bardziej ludyczne ogniska z pieczeniem prosiaka i barana. Dla miłośników ruchu, wycieczki piesze (również nocą z pochodniami) a dla znawców architektury zwiedzanie zamków nad Kwisą.

Mamy nadzieję, że widoki tu podziwiane nie pozwolą Państwu zapomnieć o tym miejscu, dzięki czemu wracając do swych marzeń, będziecie korzystać z naszych usług i podziwiać Góry Izerskie o wszystkich porach roku!
Rezydencja Marzenie zaprasza wszystkich marzycieli szukających odrobiny romantyzmu!

Ośrodek oferuje 29 miejsc w pokojach 2,3,4, osobowych z łazienką oraz dwa apartamenty. W rezydencji znajduje się ponadto jadalnia, sala konferencyjna na 50 osób, sala kominkowa, salon damski, parking, sauna, mini-siłownia oraz drink-bar, miejsce na ognisko.

Atrakcje

 1. ico_imprezyplenerimprezy plenerowe
 2. ico_ogniskoognisko
 3. ico_saunasauna
 4. ico_silowniasiłownia
 5. ico_solariumsolarium
 6. ico_sylwestersylwester