wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

wczasy w górach

wczasy w górach
Domki nad morzem

domki nad morzem
Domki nad morzemmielno
Mielno noclegi 

śląskie/Istebna

Pensjonat Padola

pensjonat

Adres

Pensjonat "Padola"
43-470 Istebna
ul. Na Zaolziu 634
tel. 0 (prefix) 33 855-61-31
www.padola.beskidy.info
E-mail: padola-istebna@wp.pl

Informacje podstawowe

 1. ico_jadalniaJadalnia
 2. ico_konfKonferencje-szkolenia
 3. ico_parkingParking
 4. ico_radioRadio
 5. ico_tvRTV
 6. ico_tvsatTV-Sat
 7. ico_wcWC w pokoju
 8. ico_wyzywienieWyżywienie
 9. ico_zwierzetaZwierzęta

Opis

Pensjonat Padola w Istebnej, to jeden z najbardziej malowniczych zakątków Beskidu Śląskiego. Otoczenie pasm górskich, 200-letnich lasów i terenów źródliskowych rzek Olzy i Czadeczki, czynią zeń znakomite miejsce wypoczynku dla polskich i zagranicznych turystów. Proponujemy każdemu taki sposób spędzania czasu, jaki odpowiada jego indywidualnym upodobaniom, zapewniając warunki pozwalające oderwać się i zapomnieć o codziennych problemach. Coś dla siebie znajdą u nas zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku i sportów ekstremalnych, jak i zwolennicy wielogodzinnego leniuchowania przed kominkiem. Zimą na narciarzy i snowboardzistów czekają pięknie położone trasy o różnym stopniu trudności i europejskim standardzie oraz 5 wyciągów (w tym jeden bezpośrednio przy pensjonacie). Amatorów sportów ekstremalnych ucieszy z pewnością możliwość uprawiania para lotnictwa na Złotym Groniu i Ochodzitej. Zwolennikom długich spacerów proponujemy piesze i rowerowe wycieczki z przewodnikiem po okolicy połączone ze zwiedzaniem miejscowych zabytków kultury (m. In Muzeum regionalne w Istebnej z bogatym zbiorem ludowych instrumentów muzycznych, pracownie malarskie Jana Wałacha i Konarzewskich, Kościół Dobrego Pasterza). Zimą organizujemy tradycyjne kuligi, a latem przejazdy bryczką, wieczory połączone z pieczeniem barana lub prośąt (dziczyzna na specjalne życzenie gości), a także biesiady góralskie przy akompaniamencie miejscowych zespołów. Pensjonat Padola w Istebnej, to jeden z najbardziej malowniczych zakątków Beskidu Śląskiego. Otoczenie pasm górskich, 200-letnich lasów i terenów źródliskowych rzek Olzy i Czadeczki, czynią zeń znakomite miejsce wypoczynku dla polskich i zagranicznych turystów. Proponujemy każdemu taki sposób spędzania czasu, jaki odpowiada jego indywidualnym upodobaniom, zapewniając warunki pozwalające oderwać się i zapomnieć o codziennych problemach. Coś dla siebie znajdą u nas zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku i sportów ekstremalnych, jak i zwolennicy wielogodzinnego leniuchowania przed kominkiem. Zimą na narciarzy i snowboardzistów czekają pięknie położone trasy o różnym stopniu trudności i europejskim standardzie oraz 5 wyciągów (w tym jeden bezpośrednio przy pensjonacie). Amatorów sportów ekstremalnych ucieszy z pewnością możliwość uprawiania para lotnictwa na Złotym Groniu i Ochodzitej. Zwolennikom długich spacerów proponujemy piesze i rowerowe wycieczki z przewodnikiem po okolicy połączone ze zwiedzaniem miejscowych zabytków kultury (m. In Muzeum regionalne w Istebnej z bogatym zbiorem ludowych instrumentów muzycznych, pracownie malarskie Jana Wałacha i Konarzewskich, Kościół Dobrego Pasterza). Zimą organizujemy tradycyjne kuligi, a latem przejazdy bryczką, wieczory połączone z pieczeniem barana lub prośąt (dziczyzna na specjalne życzenie gości), a także biesiady góralskie przy akompaniamencie miejscowych zespołów.

KUCHNIA Specjalnością naszej kuchni są tradycyjne potrawy regionalne. Na szczególne uznanie zasługują beskidzkie pierogi z jagodami i domowe naleśniki oraz pieczenie góralskie w piwie.

CENNIK W cenę pokoju wliczone jest śniadanie i obiado-kolacja (nasza kuchnia uwzględnia wszelkie diety gości).

ZAKWATEROWANIE Oferujemy zakwaterowanie w 4 - kondygnacyjnym budynku. Do dyspozycji Państwa pozostaje 16 pokoi z widokiem na góry, w dwóch standardach, każdy wyposażony w oddzielną łazienkę i ubikację. Pensjonat wyposażony jest w salę telewizyjną z odtwarzaczem DVD, oraz salę konferencyjną co umożliwia przeprowadzenie szkoleń i prezentacji biznesowych.

Pokoje
 • 2 osobowe
 • 3 osobowe
 • 4 osobowe
 • 6 osobowe

Atrakcje

 1. ico_basenbasen
 2. ico_billardbilard
 3. ico_grillgrill
 4. ico_kuligkulig
 5. ico_ogniskoognisko
 6. ico_pingpongping-pong
 7. ico_silowniasiłownia
 8. ico_solariumsolarium
 9. ico_sprzetsportsprzęt sportowy
 10. ico_sylwestersylwester
 11. ico_wyciagwyciąg narciarski