wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

wczasy w górach

wczasy w górach
Domki nad morzem

domki nad morzem
Domki nad morzemmielno
Mielno noclegi 

pomorskie/Krynica Morska

Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Posejdon"

hotel | ośrodek leczniczy | ośrodek wczasowy | ośrodek wypoczynkowy | sanatorium

Adres

Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Posejdon"
82-120 Krynica Morska
ul. Gdańska 119
tel. (55) 247-62-09
tel./fax.(55) 247-60-45
NIP: PL 526-020-13-99
Regon: 012103191-00000
nr konta bankowego: 04 8308 0001 0006 1854 2000 0010

http://www.posejdon.mierzeja.pl
e-mail: posejdon@mierzeja.pl

Informacje podstawowe

 1. ico_jadalniaJadalnia
 2. ico_kawiarniaKawiarnia
 3. ico_parkingParking
 4. ico_placzabawPlac zabaw
 5. ico_radioRadio
 6. ico_salakonfSala konferencyjna
 7. ico_tvsatTV-Sat
 8. ico_wcWC w pokoju

Opis

Mierzeja Wiślana- pas lądu rozdzielający akweny Zatoki Gdańskiej i Zalewu Wiślanego. Specyficzny mikroklimat, obfitość aerozolu morskiego, szerokie piaszczyste plaże stwarzają, doskonałe warunki do wypoczynku. Tu nadal istnieje tu naturalne środowisko. Cisza, las, woda, powiew morskiej bryzy dają wspaniałe samopoczucie i poprawiają stan zdrowia. Utrzymana w kameralnym stylu, zatopiona w zieleni zabudowa miasteczka stwarza wyjątkową, intymną atmosferę Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny „POSEJDON”jest jednym z pięciu oddziałów Fundacji SFSW w Warszawie" prowadzącej swą działalność w całej Polsce, specjalizującej się w świadczeniu usług rehabilitacyjnych. Położony jest w centrum Krynicy Morskiej na zalesionym, nasłonecznionym, południowym skłonie wydmy od strony Zalewu Wiślanego. Na dwu hektarach ogrodzonego terenu zlokalizowana jest Baza hotelowa ze 160 miejscami hotelowymi w jedno, dwu i trzyosobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, w układzie dwa pokoje + przedpokój + łazienka. Do dyspozycji jest rozległy teren rekreacyjny z parkiem, boiskiem, salą gimnastyczną, kawiarnią, salą klubową, parkingiem, miejscem na zorganizowanie imprez szkoleniowych. Na miejscu znajduje się jadalnia na 200 miejsc, oferująca całodniowewyżywienie. Można skorzystać z bazy zabiegowej i rekreacyjnej, wycieczek do Trójmiasta czy zamku w Malborku, rejsów wycieczkowych po Zalewie Wiślanym, do Fromborka, Tolkmicka i Kaliningradu. Są także propozycje wycieczek pieszych. Atrakcją jest latarnia morska jedna z niewielu otwarta dla zwiedzających.

POSEJDON to również kolonie i „zielone szkoły” dla dzieci z możliwością realizacji programu rehabilitacyjnego „Wyprostuj się”. Zasadniczą częścią działalności zwłaszcza w okresach wiosny i jesieni jest rehabilitacja. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne dla osób indywidualnych i grup zarówno z dofinansowaniem pobytu jak i bez dofinansowania, w oparciu o stosowny wpis do rejestru organizatorów i ośrodków. Posiada własna bazę zabiegową. Profile lecznicze to: schorzenia: dróg oddechowych, narządów ruchu (reumatologia) oraz schorzenia przewodu pokarmowego.

Proponujemy: turnusy rehabilitacyjne osób niepełnosprawnych, wczasy lecznicze, pobyty indywidualne i grupowe, imprezy okolicznościowe, turnusy kolonijne i obozy dla dzieci, „Zielone szkoły”.

Atrakcje

 1. ico_billardbilard
 2. ico_grillgrill
 3. ico_grzybygrzybobranie
 4. ico_kortykort tenisowy
 5. ico_pingpongping-pong
 6. ico_halasala gimnastyczna
 7. ico_saunasauna
 8. ico_silowniasiłownia
 9. ico_sprzetplazasprzęt plażowy
 10. ico_sprzetsportsprzęt sportowy