wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

wczasy w górach

wczasy w górach
mielno
Mielno noclegiDomki nad morzem

domki nad morzem
Domki nad morzem 

dolnośląskie/Pławnica k./Idzikowa

Gospodarstwo Agroturystyczna "Na Górce"

agroturystyka

Adres

Gospodarstwo agroturystyczne "Na Górce"
Barbara Wdowiak
Pławnica 32
57-512 Idzików
tel.: (0-74) 813 02 56
www.nagorce.ta.pl

Informacje podstawowe

  1. ico_parkingParking
  2. ico_radioRadio
  3. ico_tvRTV
  4. ico_telTelefon
  5. ico_wyzywienieWyżywienie
  6. ico_zwierzetaZwierzęta

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne Państwa Barbary i Józefa Wdowiaków jest położone w odległości ok. 5 km od Bystrzycy Kłodzkiej w ciechej okolicy z widokami na Czarną Górę i Igliczną. Dojazd z Kłodzka trasą nr 381 w kierunku Międzylesia a potem po skręceniu w lewo drogą nr 393 na Pławicę, Idzików i Stronie Śląskie. Około 5 km dalej przy drodze zobaczymy tablicę ze strzłką w lewo, potem skręcamy drugi raz w lewo, następnie mostek i ostro w prawo pod górę. Można też tu dotrzeć autobusem PKS z wykupionym biletem do przystanku Idzików-Sklep. Najlepiej jednak poprosić Gospodarzy o przywiezienie samochodem.
Gospodarstwo oferuje 10 miejsc noclegowych, smaczne domowe wyżywienie przygotowane z produktów ekologicznie hodowanych na miejscu (jaja, mleko, warzywa i owoce), miejsce parkingowe, tablicę do gry w koszykówkę, dowóz samochodem w różne miejsca w okolicy, opiekę Przewodnika Sudeckiego PTTk.
Jest świetnym miejscem wypadowym w Masyw Śnieżnika, a jeśli posiada się samochód również w Góry Bystrzyckie, Orlickie, Złote a nawet Stołowe. Świetne miejsce do uprawiania kolarstwa górskiego i narciarstwa biegowego.

Atrakcje

  1. ico_boiskoboiska sportowe
  2. ico_sprzetsportsprzęt sportowy