wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

wczasy w górach

wczasy w górach
Domki nad morzem

domki nad morzem
Domki nad morzemmielno
Mielno noclegi 

kujawsko-pomorskie/Bydgoszcz

Hotel "Brda"

hotel

Adres

HOTEL "Brda"
ul. Dworcowa 94
85-010 Bydgoszcz
tel. + 48 (052) 585 01 00
fax + 48 (052) 585 05 85

Przedsiębiorstwo Turystyczne BRDA
ul. Dworcowa 94
85-010 Bydgoszcz
tel./fax + 48 (052) 322 37 50

Informacje podstawowe

 1. ico_drinkbarDrink-Bar
 2. ico_dyskotekaDyskoteka
 3. ico_konfKonferencje-szkolenia
 4. ico_parkingParking
 5. ico_radioRadio
 6. ico_restauracjaRestauracja
 7. ico_tvRTV
 8. ico_salakonfSala konferencyjna
 9. ico_niepelnosprawniUłatwienia dla niepełnosprawnych
 10. ico_wcWC w pokoju
 11. ico_wyzywienieWyżywienie

Opis

Przedsiębiorstwo Turystyczne "BRDA" w Bydgoszczy działa na rynku turystycznym od 1972 roku. Początkowo jako Hotele Miejskie, od 1974 roku jako Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Turystyczne. "Brda", a od 1990 roku w obecnej formie. Firma obejmuje bogatą gamę usług hotelarsko-gastronomicznych. Posiada bowiem trzygwiazdkowy, największy w mieście hotel "Brda" oraz kameralny, dwugwiazdkowy hotel "Ratuszowy".

Świetnie usytuowany w centrum Bydgoszczy hotel "Brda" zaprasza do 300 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych. Dysponujemy 2 pokojami przystosowanymi dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W cenie noclegu zapewniamy: śniadanie, wodę zdrojową.
Zapraszamy do korzystania z usług naszej restauracji. Serwujemy smaczne dania, które zaspokoją najbardziej wyszukane gusta. Mile można spędzić czas w drink barze w holu recepcyjnym, gdzie profesjonalni barmani serwują wyśmienite trunki. Do dyspozycji gości oddajemy parking przyhotelowy niestrzeżony i płatny parking strzeżony, saunę, solarium, 9 sal konferencyjnych, wypożyczalnię samochodów, radio-taxi i klub nocny.
Hotel "Brda" to idealne miejsce do zorganizowania indywidualnych i grupowych pobytów, uroczystości okolicznościowych, bankietów, konferencji, giełd towarowych, zjazdów, seminariów itp.

Atrakcje

 1. ico_saunasauna
 2. ico_solariumsolarium