wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

wczasy w górach

wczasy w górach
Domki nad morzem

domki nad morzem
Domki nad morzemmielno
Mielno noclegi 

zachodniopomorskie/Mrzeżyno

Mrzeżyno -Dom Gościnny "AZJA"

apartament | domki | pokoje gościnne

Adres

Dom Gościnny AZJA
Rogowo 42a
72 330 Mrzeżyno
tel/fax. 091 38 66 312
kom. 0604 69 88 44
www.azja.ta.pl
e-mail: bogdan1907@vp.pl
http://www.wakacje.nad.morzem.net/1215/mrzezyno_azja.html

Informacje podstawowe

  1. ico_anekskuchennyAneks kuchenny
  2. ico_tvRTV
  3. ico_wcWC w pokoju

Opis

Wszystkich, którzy cenią sobie wypoczynek w miejscu oddalonym od tłumów ludzi i zgiełku miejskich ulic, serdecznie zapraszamy do naszego Domu Gościnnego "Azja" w Rogowie.

Rogowo to niewielka miejscowość położona nad samym morzem, będąca przedmieściem Mrzeżyna i oddalona zaledwie kilka kilometrów od Kołobrzegu. To tu można jeszcze opalać się na plaży, na której nawet w szczycie gorącego sezonu znajdziemy dużo miejsca do gry (np.) w piłkę.

3 kilometry obok znajduje się ujście rzeki Regi do morza. W tym miejscu bardzo często spotkać można wielu amatorów wędkarstwa czekających cierpliwie na taaaaką rybę.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 2,3 i 4 osobowe pokoje z łazienkami i TV oraz komfortowo urządzone, 2 - pokojowe apartamenty z aneksem kuchennym.

Na parterze budynku znajduje się w pełni wyposażone zaplecze kuchenne, w którym każdy z naszych gości może przygotować sobie ciepły posiłek.

W ofercie posiadamy również 2- pokojowy domek letniskowy z łazienką i zapleczem kuchennym. Może w nim wypoczywać nawet do 6 osób.

W blisiej okolicy znajdziecie Państwo wiele sklepów i ciagi malej gastronomii. Smaczne wyżywienie w dużym wyborze zapewniaja okoliczne jadalnie i stołówki. Jeszcze raz serdecznie Państwa zapraszamy..... na wczasy a wędkarzy na ryby.

Atrakcje

  1. ico_rybywędkowanie