wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

wczasy w górach

wczasy w górach
Domki nad morzem

domki nad morzem
Domki nad morzemmielno
Mielno noclegi zachodniopomorskie/Pobierowo

Pobierowo Kwatery Prywatne MONIKA

Adres

Kwatery Prywatne "MONIKA"
Marciniak Marian
ul. Wojska Polskiego 30
72-346 Pobierowo
tel.(091) 38-64-391
www.monika.ta.pl
www.pobierowo.nad.morzem.net

Informacje podstawowe

 1. ico_anekskuchennyAneks kuchenny
 2. ico_internetInternet
 3. ico_lodowkaLodówka
 4. ico_parkingParking
 5. ico_placzabawPlac zabaw
 6. ico_radioRadio
 7. ico_tvsatTV-Sat
 8. ico_wcWC w pokoju
 9. ico_zwierzetaZwierzęta

Opis

KWATERY PRYWATNE "Monika" MAJĄ DOSKONAŁĄ LOKALIZACJĘ DLA OSÓB KTÓRE CHCĄ WYPOCZĄĆ PONIEWAŻ JESTEŚMY POŁOŻENI OKOŁO 250 METRÓW OD CENTRUM CO ZAPEWNIA CISZĘ I SPOKÓJ, OD NASZEGO WSPANIAŁEGO BAŁTYKU ORAZ PIASZCZYSTYCH PLAŻ DZIELI NAS JEDYNIE 150 M WIĘC DOJŚCIE NA PLAŻE NIE STANOWI WIĘKSZEGO KŁOPOTU, NIE MOŻEMY ZAPOMNIEĆ O NASZYCH BRZOZOWO-SOSNOWYCH LASACH W KTÓRYM POBIEROWO JEST USYTUŁOWANE.

NASZ OBIEKT POSIADA 25 MIEJSCA OFERUJĄCE 4 POKOJE 2 OSOBOWE OD 70ZŁ DO 120ZŁ ZA POKÓJ ORAZ 5 POKOI 3 OS. OD 105ZŁ DO 180ZŁ ZA POKÓJ 1 POKÓJ POSIADA PRYWATNĄ KUCHNIE 180ZŁ ZA POKÓJ DOSTĘPNY JEST RÓWNIEŻ 1 APARTAMENT 2 POKOJOWY W CENIE OD 200ZŁ DO 250ZŁ.

NA TERENIE OBIEKTU SĄ DWA ANEKSY KUCHENNE W PEŁNI WYPOSAŻONE DO DYSPOZYCJI GOŚCI PIERWSZY ZNAJDUJE SIĘ NA PIERWSZYM PIĘTRZE ORAZ DRUGI NA PARTERZE. W KAŻDYM POKOJU ZNAJDUJE SIĘ ŁAZIENKA OSOBISTA, TV CYFROWA (CYFRA+), PARAWAN-LEŻAK.

CAŁY PLAC JEST OGRODZONY CO ZAPEWNIA PRYWATNOŚĆ DLA GOŚCI KTÓRZY WYPOCZYWAJĄ NA TERENIE, POSIADAMY RÓWNIEŻ PARKING NA SAMOCHODY ORAZ ALTANĘ PRZYGOTOWANĄ DO GRYLOWANIA ORAZ PLAC ZABAW DLA DZIECI, NA TERENIE DOSTĘPNY JEST INTERNET BEZPRZEWODOWY (WI-FI) WYPOŻYCZALNIE SPRZĘTU (GOKARTY, SKUTERY, HULAJNOGI ELE.) W PRZYSTĘPNYCH CENACH

Atrakcje

 1. ico_grillgrill
 2. ico_sprzetplazasprzęt plażowy

Informacje pogodowe/dojazd

Pobierowo oferty noclegowe.