wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

wczasy w górach

wczasy w górach
mielno
Mielno noclegiDomki nad morzem

domki nad morzem
Domki nad morzem zachodniopomorskie/Pogorzelica

Dom Gościnny MEWA POGOPRZELICA

pokoje gościnne

Adres

Dom Gościnny "MEWA"
Pogorzelica, 72-351
ul. Spokojna 5
tel/fax: (091) 38 63 135
kom: 697 179 336
www.mewa-pogorzelica.ta.pl
e-mail: pogorzelicawczasy@wp.pl

Informacje podstawowe

  1. ico_anekskuchennyAneks kuchenny
  2. ico_parkingParking
  3. ico_placzabawPlac zabaw
  4. ico_tvRTV
  5. ico_wcWC w pokoju

Opis

Witamy na stronie Domu Gościnnego "Mewa" w Pogorzelicy. Nasz obiekt położony jest niedaleko od szerokiej, piaszczystej plaży, oraz blisko centrum miejscowości, pełnego kawiarenek, pubów oraz gastronomii.

Oferujemy Państwu komfortowe pokoje 2-, 3- oraz 4-osobowe, wyposażone w łazienki, telewizory oraz sprzęt plażowy. Do dyspozycji naszych gości jest również miejsce na grilla, plac zabaw dla dzieci oraz pomieszczenie kuchenne w którym mogą Państwo sobie gotować. Na terenie obiektu znajduje się parking. Jesteśmy pewni, iż wypoczynek w naszym Domu Gościnnym będzie zarówno wygodny, jak i bezpieczny.

Pogorzelica to mała miejscowość na Pomorzu Zachodnim położona bezpośrednio nad brzegiem Bałtyku. Szerokie, piaszczyste plaże, łagodne wydmy i ciągnące się kilometrami wzdłuż wybrzeża sosnowe lasy to główne atuty Pogorzelicy. W centrum miejscowości funkcjonuje wiele lokali gastronomicznych, sklepów a także ośrodków wczasowych, pensjonatów, całorocznych sanatoriów, domków campingowych oraz miejsc pod namiot. Wszystko to sprawia, że Pogorzelica jest znanym ośrodkiem wczasów rodzinnych.

Atrakcje

  1. ico_grillgrill
  2. ico_sprzetplazasprzęt plażowy

Informacje pogodowe/dojazd

Pogorzelica oferty turystyczne