wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

wczasy w górach

wczasy w górach
mielno
Mielno noclegiDomki nad morzem

domki nad morzem
Domki nad morzem 

łódzkie/Łódź

HOTEL SAVOY **

hotel | restauracja

Adres

HOTEL SAVOY **
90-107 Łódź,
ul. Traugutta 6
tel. 042- 632-93-60
fax. 042- 632-93-68

Informacje podstawowe

  1. ico_parkingParking
  2. ico_radioRadio
  3. ico_restauracjaRestauracja
  4. ico_salakonfSala konferencyjna
  5. ico_telTelefon
  6. ico_tvsatTV-Sat
  7. ico_wcWC w pokoju
  8. ico_zwierzetaZwierzęta

Opis

Hotel został wybudowany w 1912 roku i uwieczniony w powieści austriackiego pisarza Josefa Rotha, a dzięki secesyjnym elementom architektury zachował niepowtarzalną atmosferę początku XX-wieku.

Obiekt położony jest w centrum miasta tuż przy zabytkowej ulicy Piotrkowskiej, blisko dworca kolejowego i autobusowego. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 123 miejsca noclegowe w apartamentach i w pokojach 1- i 2- osobowych, a także na życzenie w 3- osobowych.

Poza bazą noclegową hotel dysponuje również klimatyzowanymi salami konferencyjnymi dla 40, 70 i 120 osób z pełnym wyposażeniem, które usprawnia prowadzenie specjalistycznych spotkań i seminariów.

W części konferencyjnej hotelu znajduje się także elegancka sala bankietowa wyłącznie dla uczestników konferencji. Stylowa hotelowa restauracja serwuje smaczne dania kuchni polskiej i potrawy innych narodów. Dla wygody gości na terenie hotelu jest również salon fryzjerski. Honorujemy płatnicze karty kredytowe oraz rabatowe Businessmen Club i Euro'26. Zapraszamy.