wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

wczasy w górach

wczasy w górach
Domki nad morzem

domki nad morzem
Domki nad morzemmielno
Mielno noclegi zachodniopomorskie/Dźwirzyno

Akces Medical Spa

ośrodek leczniczy | ośrodek wczasowy | ośrodek wypoczynkowy

Adres

Akces Medical Spa
ul. Piastowska 5
78-131 Dźwirzyno
tel. +48 94 358 54 81
tel. +48 94 358 50 13
www.ow-akces.pl
recepcja@puh-akces.pl

Informacje podstawowe

 1. ico_drinkbarDrink-Bar
 2. ico_internetInternet
 3. ico_jadalniaJadalnia
 4. ico_kawiarniaKawiarnia
 5. ico_lodowkaLodówka
 6. ico_parkingParking
 7. ico_placzabawPlac zabaw
 8. ico_tvRTV
 9. ico_salakonfSala konferencyjna
 10. ico_balkonTaras/balkon
 11. ico_telTelefon
 12. ico_tvsatTV-Sat
 13. ico_wcWC w pokoju
 14. ico_wyzywienieWyżywienie

Opis

Akces Medical SPA to kompleks wypoczynkowy położony w centralnej części Dźwirzyna zaledwie 150 m od morza oraz ok. 650 m od jeziora Resko. Od jednej z piękniejszych plaż na polskim wybrzeżu dzielą go jedynie malownicze wydmy obrośnięte lasem sosnowym.

Znakomite warunki do uprawiania różnorodnych form turystyki, wędkarstwa, kajakarstwa, żeglarstwa, jazdy konnej, pieszych wędrówek, czy turystyki rowerowej przyciągają rzesze turystów. Specyficzny i przyjazny dla zdrowia mikroklimat, jak również walory turystyczne i przyrodnicze okolicy sprawiają, że Akces Medical SPA to idealne miejsce zarówno do wypoczynku, jak również do pobytu leczniczo-rehabilitacyjnego.

Ośrodek posiada wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne oraz uprawniony jest do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych osób niepełnosprawnych. Ponadt Ośrodek posiada wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych, w których uczestniczą osoby niepełnosprawne korzystające z dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Myśląc o swoich klienach Akces Medical Spa oferuje w gabinetach odnowy biologicznej i kosmetologii zabiegi na najwyższym poziomie. Na bazie zabiegowej skorzystać można z różnorodnych zabiegów rehabilitacyjnych. Począwszy od szerokiej oferty masaży, poprzez zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii oraz balneoterapii.
W gabinetach Spa tworzących niesamowity klimat gdzie unosi się niezapomniany zapach profesjonalny personel zatroszczy się o pielęgnacje ciała i umysłu. Szeroka oferta zabiegów Spa została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Bazując na długoletnim doświadczeniu oraz pracując na renomowanych markach kosmetycznych, wykonywane zabiegi Spa przynoszą oczekiwany efekt relaks i odprężenie.

Akces Medical Spa to również doskonały punkt na mapie Dźwirzyna do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji , szkoleń oraz spotkań rodzinnych. Ośrodek posiada profesjonalny sprzęt i kadrę co pozala świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Atrakcje

 1. ico_basenbasen
 2. ico_billardbilard
 3. ico_boiskoboiska sportowe
 4. ico_grillgrill
 5. ico_jacuzzijacuzzi
 6. ico_kortykort tenisowy
 7. ico_halasala gimnastyczna
 8. ico_saunasauna
 9. ico_silowniasiłownia
 10. ico_solariumsolarium
 11. ico_sprzetplazasprzęt plażowy
 12. ico_sprzetsportsprzęt sportowy